Умови прокату автомобілів

Мінімальний вік і стаж водіння

Мінімальний вік орендаря має становити не менше 21 року. Стаж водіння при цьому повинен бути від 2-х років. Для оформлення договору Вам необхідно мати при собі оригінал паспорта та посвідчення водія дійсне на території Україні. Громадянам Україні також необхідно мати ідентифікаційний номер. Орендодавець має право відмовити в оформленні договору оренди, в разі якщо вік / водійський стаж орендаря менше запланованого, а так само в разі якщо орендар має попередження, пов’язане з порушенням Правил дорожнього руху за останні 2 роки.

Водій, який оформляється додатково, повинен відповідати всім вимогам, що пред’являються до орендаря і мати всі необхідні документи.

Тарифи на прокат

Тарифи, при прокаті автомобіля без водія, включають в себе технічне обслуговування, страховку відповідальності перед третіми особами (ГО), але не враховують вартість палива. Тариф за добу стягується з розрахунку передачі автомобіля в користування клієнтові на 24 години. Якщо продовження оренди не було обумовлено заздалегідь і Орендар затримав повернення автомобіля більш, ніж на 2:00, орендна плата стягується за наступну добу в повному розмірі. При оренді автомобіля на термін від 1 до 3 діб максимальний пробіг не повинен перевищувати 300 км на добу, при перевищенні даного ліміту стягується додаткова плата в розмірі 0, 20 у.о. за кожен кілометр. При прокаті автомобіля на довгий період, в тарифах передбачені знижки. За видачу і прийом автомобіля у суботу та неділю клієнт додатково оплачує 100 грн.

Оплата відбувається по комерційному курсу в національній валюті на день оплати.

Страховий депозит

При підписанні договору прокату Орендар залишає в Орендодавця страхової депозит за автомобіль. Розмір депозиту залежить від моделі автомобіля, що орендується. При виконанні всіх умов договору страховий депозит повертається Орендарю відразу ж після повернення автомобіля. При оплаті послуг карткою, сума страхового депозиту блокується на рахунку у клієнта згідно договору оренди.

Видача і прийом автомобіля

Видача і прийом автомобіля здійснюється в офісі компанії за адресою: вул. Срібнокільська, 22. Можливий трансфер.

Вартість доставки / повернення автомобіля:

в межах Києва 20 $

аеропорт 30 $;

у неробочий час, вихідні та святкові дні:

по Києву 30 $,

аеропорт 40 $.

При видачі й прийомі автомобіля в суботу та неділю додатково 100 грн.

Додаткове обладнання автомобіля

Для швидкого і зручного пересування по місту Ви можете взяти з собою GPS навігатор з докладною картою України.

Вартість оренди GPS навігатора 5 у.о. на добу.

Якщо разом з вами Подорожуйте Ваші діти ми обладнаємо автомобіль дитячим кріслом. Його вартість складає також 5 у.о. на добу.

Паливо

Бензин (дизель) не входить в оплату за прокат автомобіля і оплачується орендарем. При поверненні автомобіля рівень палива в баку повинен відповідати тому, який був при його видачі. Відсутня паливо оплачується орендарем за тарифом вказаною в договорі.

Використання орендованого автомобіля поза м. Києва

Орендар може використовувати орендований автомобіль за межею м. Києва, для поїздок по Україні, без внесення додаткової застави / оплати. У разі виникнення інциденту, аварії, дорожньо-транспортної пригоди або пошкодження автомобіля, нанесення травми, матеріального збитку або пограбування, орендар самостійно оплачує всі витрати на необхідну транспортування автомобіля в м. Київ, тимчасове зберігання автомобіля, а при необхідності на тимчасовий дрібний ремонт і т . п.

Відповідальність орендаря

У випадку викрадення орендованого автомобіля, його пошкодження, пожежі, а також інших дій зловмисників або самого орендаря, в результаті яких було завдано збитків орендованого автомобіля або знаходиться в ньому майну Орендар несе відповідальність згідно з договором страхування в межах суми страхового депозиту. У разі вчинення ДТП Орендар зобов’язаний надати Орендодавцеві весь пакет відповідних документів стосуються даного ДТП з ДАІ (міліції).

Орендар також несе відповідальність за технічний і експлуатаційний стан автомобіля на період його оренди. Якщо аварія або пошкодження орендованого автомобіля здійснені Орендарем в нетверезому стані або при порушенні умов договору і грубому порушенні Правил дорожнього руху, Орендар самостійно відшкодовує всі витрати по усуненню пошкоджень, що виникли в результаті аварії, так само як і компенсацію завданих збитків.

В окремих випадках, якщо внесена сума страхового депозиту менше суми страхової франшизи, Орендар виробляє додаткову оплату Орендодавцю.

Всі адміністративні штрафи, вчинені під час оренди автомобіля повністю лягають на орендаря. У разі приходу Постанов про адміністративні правопорушення на автомобіль, який був в оренді в зазначений у договорі період, орендодавець передає всі документи (Договір прокату автомобіля, Постанова, квитанцію і т. д.) в ДАІ МВС України. Після цього орендар у визначений законодавством період часу зобов’язаний заплатити виписаний штраф і передати орендодавцю корінці оплачених квитанцій в 5 денний термін.

Увага!

При виникненні будь-якого інциденту: аварії, дорожньо-транспортної пригоди або пошкодженні автомобіля, нанесення травми, матеріального збитку або пограбування, ОРЕНДАР, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВИНИ ЗА произшедшем, повинен викликати МІЛІЦІЮ / ДАІ і відразу ж проінформувати орендодавця про подію (не пізніше 24 годин з моменту інциденту). В іншому випадку Орендар є повністю відповідальним за те, що трапилося.

Штрафні санкції

У разі втрати або крадіжки в Орендаря документів на автомобіль, ключів, державного номера, пошкодження автомобіля сума на відновлення завданої шкоди вираховується з страхового депозиту Орендаря.