Перший автопрокат

У наш час ми можемо спостерігати велике зростання і виникнення нових бізнесів і послуг в різних сферах життя. З’являються нові товари та послуги, які були недоступні нам всього кілька років тому, але зараз ми не можемо уявити своє життя без них. Однією з таких послуг є прокат автомобілів. Зовсім недавно взяти авто напрокат було майже неможливо. Багато хто з нас і сьогодні ще не здогадуються про існування такої чудової можливості орендувати недорогий автомобіль, позашляховик або лімузин.

Компанія «Перший автопрокат» пропонує весь спектр послуг в даній сфері:

- Прокат автомобілів економ класу

- Прокат автомобілів середнього класу

- Прокат автомобілів бізнес класу

- Прокат та оренда позашляховиків

- Прокат мікроавтобусів і мінівенів

- Оренда лімузинів і VIP авто

- Прокат кабріолетів або оренда спортивних авто

- Оренда автомобіля як без, так і з водієм

Можливо у Вас запланована бізнес зустріч, пікнік чи відпочинок з друзями, а можливо у Вас весілля Перший автопрокат буде радий допомогти Вам організувати цей захід! Наш парк автомобілів задовольнить будь-які Ваші потреби. Високий сервіс обслуговування і нові автомобілі будь-якого класу допоможуть Вам у вирішенні бізнес питань і в організації Вашого відпочинку.

Наш офіс знаходиться в дуже зручному для Вас місці – відмінна автомобільна розв’язка і простий під’їзд, новий мікрорайон Позняки, п’ять хвилин ходьби від станції метро Осокорки, пряма дорога і 15 хвилин їзди від міжнародного аеропорту «Бориспіль», а також величезний торгово-розважальний центр « Материк »знаходяться прямо біля нас.

Зв’яжіться з нами за телефонами +38 (063) 891-24-24 та 38 (044) 599-31-31 або забронюйте необхідний Вам автомобіль прямо з нашого сайту www.1avtoprokat.com.ua. Ми зможемо доставити його в будь-який зручний для Вас місце.

Будьте Першими разом з нами!