Мінімальне замовлення 3:00 + 1:00 (подача автомобіля). Тариф «Доба» включає 8:00 роботи водія. Вартість палива і послуги водія включені в ціну. Переглянути ціни.

Ви збираєтеся в тривале відрядження, але в силу яких-небудь причин не можете поїхати на своєму автомобілі і змушені залишити його у своєму гаражі. Не треба переживати і думати про те, як же Ви проживете без авто! Сьогодні не тільки в Західних країнах, але і на нашій рідній землі, в тому числі і в нашому славному місті Києві, поширена така чудова послуга як прокат і оренда автомобілів з водієм. Оренда автомобілів є вельми актуальною послугою, адже життя сучасної людини являє собою низку всіляких ділових і неформальних зустрічей, переговорів з партнерами по бізнесу та різноманітних поїздок, як по місту, так і за його межами.

Автомобіль з водієм передбачає мобільність та оперативність. Ви святкуєте, відпочиваєте, займаєтеся бізнесом, зустрічаєте або проводжаєте близьких Вам людей або високих гостей – ми працюємо для Вас. Не варто турбуватися про деталі, в цьому Ви можете повністю покластися на нас.

Застава Вашої упевненості в місті Києві – наші водії, які швидко і впевнено орієнтуються в умовах такого мегаполісу. З ними Ви зможете по-новому побачити нашу столицю! Працюють тільки досвідчені і професійні водії, які несуть відповідальність за своїх пасажирів.

Оренда автомобілів з нашими водіями гарантовано забезпечить гостям Києва позитивний настрій, захоплююче проведення часу і успіх у діловій поїздці.

Для Вас – гідний вибір марок нових автомобілів.

На нашому сайті Ви зможете швидко підібрати собі автомобіль з урахуванням Ваших запитів. Замовлення оренди автомобіля здійснюється в лічені хвилини. Вам потрібно лише подзвонити нам або оформити заявку на подачу автомобіля прямо на сторінці нашого сайту, вказавши дату, час і місце подачі авто, свої контактні дані.

Усі Ваші побажання будуть враховані, а ми завжди підкажемо кращий варіант з урахуванням Ваших цілей і пріоритетів. Оренда автомобілів в Києві здійснюється цілодобово в будь-який час року. Скориставшись послугами нашої компанії всього лише раз, Ви станете нашим постійним клієнтом.

Наша задача – економити час наших клієнтів, гарантуючи їм зручність пересування та комфорт під час поїздки!